Blariden Shelf Accent Table
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 25.88 × 26 in |
| Color | Brown, Light Tan |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 26″W x 12″D x 26″H |
Bleckley Armless Chair
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 42 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 31″W x 40″D x 42″H |
Bleckley Console with Storage
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 12 × 42 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 12″W x 40″D x 42″H |
Bleckley Left-Arm Facing Power Recliner
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 44 × 42 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 44″W x 40″D x 42″H |
Bleckley Power Armless Recliner
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 42 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 31″W x 40″D x 42″H |
Bleckley Right-Arm Facing Power Recliner
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 44 × 42 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 44″W x 40″D x 42″H |
Bolanburg Counter Height Dining Bench
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.25 × 42 × 24.13 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 15″D x 24″H |
Bolanburg Counter Height Dining Table
| Weight | 194 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 36 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 40″D x 36″H |