Back to products
Midnight-Madness 4-Piece Sectional with Chaise
$3,377.97 Original price was: $3,377.97.$2,697.77Current price is: $2,697.77.
Midnight-Madness 3-Piece Sectional with Chaise
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Description
Wrapped in luxuriously soft jumbo corduroy, this double-chaise sectional takes cozy and inviting to a higher level. The sumptuous piece is perfect for unwinding after a long day, with exceptionally textured cushions that deliver pure indulgence. Now all you have to do is kick back, sink in and relax.
Additional information
Additional information
| Weight | 349 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 150 × 40 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Contemporary |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 150″W x 65″D x 40″H |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Del Mar Baylor Sectional
O’Phannon 2-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 125 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 125″W x 86″D x 38″H |
Bleckley Right-Arm Facing Power Recliner
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 44 × 42 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 44″W x 40″D x 42″H |
Lindyn 6-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 609 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 131 × 171 × 38 in |
| Color | Fog, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 171″W x 131″D x 38″H |
Midnight-Madness 2-Piece Sectional
O’Phannon 2-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 125 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 125″W x 86″D x 38″H |
O’Phannon Left-Arm Facing Sofa Chaise
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 87 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 87″W x 61″D x 38″H |