Cool Rustic Landscape Mirror – Beveled Glass Stone Grey
Laurentia Table Lamp
Ogaleesha Wall Sconce
Renzo Table Lamps – Set of 2
Robbinsdale Bedroom Mirror
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.75 × 42.25 × 36.5 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 2″D x 36″H |
Tailynn Table Lamp
Taylow Table Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 23.5 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 24″H |
Ullswater Framed Print Under Glass
| Dimensions | 1 × 42 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Dingerly Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.38 × 14.38 × 28.38 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 28″H |
Porter Bedroom Mirror
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 42.13 × 36.38 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 2″D x 36″H |
Trinell Bedroom Mirror
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.64 × 40.08 × 37.36 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 41″W x 3″D x 38″H |