Outlet – Greenville, Pennsylvania
Save Up To 50% OFF Market Price
GET MORE FOR MUCH LESS!
Outlet prices on brand new products that can fit any budget and any home.
Shop Bear's Furniture Outlet
Save Up To 50% OFF Market Price
Evening Hours by Appointment; Please Contact Store
| Monday | 10 AM - 6 PM |
| Tuesday | 10 AM - 6 PM |
| Wednesday | 10 AM - 6 PM |
| Thursday | 10 AM - 6 PM |
| Friday | 10 AM - 6 PM |
| Saturday | 9 AM - 5 PM |
| Sunday | Closed |
| 25 May | 10 AM - 3 PM |
| 3 Jul | Closed |
| 4 Jul | Closed |
Show Products On Display at Greenville Outlet
Bree Knit Throw Grey
| Dimensions | 60 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Chesham Bronze Lamp
| Dimensions | 15 × 15 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown, Gold |
| Features | Metal |
| Style | Antique |
Chloe 100% Cotton Tufted Chenille Lightweight Throw With Fringe Tassel Grey
| Dimensions | 60 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional, Vintage |
Chunky Double Knit Handmade Throw Blanket Tan
| Dimensions | 60 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Tan |
| Features | Fabric |
| Style | Modern |
Kilkenny 5’3″ x 7’3″ Rug
| Weight | 14.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 63 × 0.35 in |
| Color | Brown, Green, Grey, Multi |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’3″W x 7’3″D |
Ridge 7 Piece Herringbone Comforter Set Neutral Queen
| Brand | Olliix |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric |
| Style | Rustic |
Ruched Fur Throw
| Dimensions | 60 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Purple |
| Features | Fabric |
| Style | Modern |
Ruched Fur Throw Silver Grey
| Dimensions | 60 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Modern |
Ruched Fur Throw Slate Blue
| Dimensions | 60 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Modern |
Sachi Oversized Faux Fur Throw Grey
| Brand | Olliix |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Sachi Oversized Faux Fur Throw Natural
| Dimensions | 70 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | White |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Tuscany Oversized Quilted Throw with Scalloped Edges Blush
| Dimensions | 72 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Pink |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Anamorphic Abstract Wall Art
| Dimensions | 2 × 39 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Multicolor |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
Stockholm Color Block Faux Cashmere Throw Taupe
| Dimensions | 60 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Brown |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Tree Lines I Framed Wall Art
| Dimensions | 54 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown, White |
| Features | Canvas |
| Style | Rustic |