Back to products
Whitewashed Ceramic Table Lamp w/ USB
$199.99 Original price was: $199.99.$159.95Current price is: $159.95.
Ceramic Table Lamp
$129.99 Original price was: $129.99.$99.95Current price is: $99.95.
Greenville Showroom
In stock (can be backordered)
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083009540
Related products
Prova Blue Dipped Ceramic Body Table Lamp with Hardback Shade
Abanson Floor Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.25 × 10.88 × 62.5 in |
| Color | Brown, Gold, Grey, Yellow |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 11″W x 17″D x 63″H |
Aniela Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.63 × 15.13 × 29.5 in |
| Color | Grey, Silver Finish |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Light |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 15″W x 9″D x 30″H |
