Bernadate Floor Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 61.13 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Resin |
| Shade | Light |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 18″D x 61″H |
Bernadate Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.63 × 15.63 × 33 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Resin |
| Shade | Light |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 16″W x 16″D x 33″H |
Wimmings Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 16.13 × 26.25 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Resin |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 16″W x 10″D x 26″H |