Linus Table Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 25 in |
| Color | Black, Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Ceramic |
| Shade | Medium |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 25″H |
Ceramic Table Lamp
Clarkland Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.88 × 12.88 × 23.5 in |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Features | Ceramic |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 13″W x 13″D x 24″H |
Gray Ivory Ceramic Table Lamp
| Dimensions | 15 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Grey, White |
| Features | Ceramic |
| Style | Transitional |