Lenora Wall Decor
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 20 × 48 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 1″D x 48″H |
Lenora Wall Decor
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 20 × 48 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 1″D x 48″H |
Lenston Accent Cabinet
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 47 × 76 in |
| Color | Grey |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 47″W x 16″D x 76″H |
Mahoney Chaise
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 35 × 37 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 62″D x 37″H |
Mahoney Full Sofa Sleeper
Mahoney Oversized Accent Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 20 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 36″D x 20″H |
Maribel Chest of Drawers
| Weight | 161 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.22 × 33.31 × 53.94 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 34″W x 17″D x 54″H |
Maribel Dresser
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.18 × 63.31 × 34.09 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 17″D x 35″H |