Maribel Nightstand
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.14 × 22.48 × 24.37 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 23″W x 17″D x 25″H |
Midnight-Madness 2-Piece Sectional
Midnight-Madness 3-Piece Sectional
Midnight-Madness 3-Piece Sectional with Chaise
Midnight-Madness 4-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 408 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 121 × 151 × 40 in |
| Color | Grey, Onyx |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 151″W x 121″D x 40″H |
Midnight-Madness Oversized Accent Ottoman
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 22 in |
| Color | Grey, Onyx |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 39″W x 39″D x 22″H |
Next-Gen DuraPella Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 266 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 76 × 42 in |
| Color | Grey, Slate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Faux Leather, Power Headrest, Power Recline, USB Charging, Wall Saver, Zero Gravity |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 76″W x 42″D x 42″H |
Next-Gen DuraPella Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 75 × 43 in |
| Color | Grey, Slate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 75″W x 40″D x 43″H |