Augustina Wall Clock
Mahima Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 24.5 in |
| Color | Black/White, Grey, White |
| Style | Casual |
| Features | Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 13″W x 13″D x 25″H |
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 24.5 in |
| Color | Black/White, Grey, White |
| Style | Casual |
| Features | Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 13″W x 13″D x 25″H |