- You cannot add that amount of "Jembeth 5' x 7' Rug" to the cart because there is not enough stock ( remaining).
Janiyah Outdoor Dining Bench
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.88 × 46.88 × 17.5 in |
| Color | Brown, Light Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 47″W x 16″D x 18″H |
Jembeth 5′ x 7′ Rug
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 60 × 1.18 in |
| Color | Brown, Grey, Multi, Yellow |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’W x 7’D |
Jocelyne Tray (Set of 2)
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 21.13 × 3.13 in |
| Color | Brown/Black |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 14″D x 4″H |
Kettleby Storage Trunk
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.25 × 34.5 × 18.88 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 18″D x 19″H |