Chunky Double Knit Handmade Throw Blanket
$169.99 Original price was: $169.99.$129.95Current price is: $129.95.
Jocelyne Tray (Set of 2)
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Description
Serve it up in style. Whether reserved for special gatherings or part of your everyday table display, this set of wood and metal trays is loaded with rustic charm and chic character.
Additional information
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 21.13 × 3.13 in |
| Color | Brown/Black |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 14″D x 4″H |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Robbinsdale Queen Sleigh Bed with Storage
| Weight | 283 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 95.13 × 65.38 × 57 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 65.5″W x 95″D x 57″H |
Doniel Accent Mirror (Set of 2)
Melinda Sculpture
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 20 × 6 in |
| Color | Black/Gold Finish, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Dark |
| Shape | Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 8″D x 6″H |
Robbinsdale Counter Height Dining Extension Table
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 42 × 35.75 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | 2 – 12″ Extension Leaves, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 86″D x 36″H |
Robbinsdale Dining Chair
| Weight | 22.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 39 in |
| Color | Antique White, Grey, White |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 24″D x 39″H |
