Back to products
Paquita Wall Clock
$199.99 Original price was: $199.99.$149.95Current price is: $149.95.
Lanie Accent Mirror
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Description
Getting the casual yet complete look you love is a breeze with this accent mirror. With its rough sawn wood and metal faux barn door track, it adds a touch of warmth to any space.
Additional information
Additional information
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.78 × 24 × 32 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 1″D x 32″H |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Brewer Accent Mirror
Cool Rustic Landscape Mirror – Beveled Glass Stone Grey
Trinell Bedroom Mirror
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.64 × 40.08 × 37.36 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 41″W x 3″D x 38″H |
Doniel Accent Mirror (Set of 2)
Dovetail Landscape Mirror 752 Natural
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
GAC McKenzie Rectangular Mirror
Willowton Bedroom Mirror
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.98 × 41.85 × 30.67 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 1″D x 31″H |
