Jayne Park Sofa
$1,247.97 Original price was: $1,247.97.$997.97Current price is: $997.97.
Clorazi Dining Butterfly Extension Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Description
Make every meal a moment to enjoy with this dining table. The classic design and two-tone finish create a relaxed vibe that suits spaces from farmhouse to vintage casual. With the ability to expand when you need extra space, this table is perfect for family dinners, game nights and everything in between.
Additional information
Additional information
| Weight | 105.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 42 × 30 in |
| Color | Black/Brown, Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 42/57″D x 30″H |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Realyn Nightstand
| Weight | 44.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.05 × 28.77 × 16.16 in |
| Color | Brown/Beige, Chipped White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
Doniel Accent Mirror (Set of 2)
Robbinsdale Counter Height Dining Extension Table
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 42 × 35.75 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | 2 – 12″ Extension Leaves, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 86″D x 36″H |
Tyler Creek Counter Height Dining Table
| Weight | 194 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 36 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 40″D x 36″H |
Valebeck Counter Height Dining Table
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 36.13 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 40″D x 36″H |