Outlet – Greenville, Pennsylvania
Save Up To 50% OFF Market Price
GET MORE FOR MUCH LESS!
Outlet prices on brand new products that can fit any budget and any home.
Shop Bear's Furniture Outlet
Save Up To 50% OFF Market Price
Evening Hours by Appointment; Please Contact Store
| Monday | 10 AM - 6 PM |
| Tuesday | 10 AM - 6 PM |
| Wednesday | 10 AM - 6 PM |
| Thursday | 10 AM - 6 PM |
| Friday | 10 AM - 6 PM |
| Saturday | 9 AM - 5 PM |
| Sunday | Closed |
| 25 May | 10 AM - 3 PM |
| 3 Jul | Closed |
| 4 Jul | Closed |
Show Products On Display at Greenville Outlet
Dovetail Chest Mystic Grey
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
2220 Push Back Wing Chair Recliner
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 42 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Manual, Push Back Recliner, Recline |
| Additional Info | Wing Chairs |
2443 SWIVEL CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary, Swivel |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
Artisan & Post Cool Rustic Mink Nightstand 3 Drawers
| Brand | Artisan & Post |
|---|---|
| Color | Brown, MINK |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern, Rustic |
Artisan & Post Cool Rustic Stone Grey 7 Drawer Dresser
| Brand | Bedgear |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
| Collection | Artisan & Post Cool Rustic |
Artisan & Post Cool Rustic Stone Grey Chest
| Brand | Artisan & Post |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Cool Rustic Landscape Mirror – Beveled Glass Stone Grey
Dovetail Dresser Sun Bleach White
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
Dovetail Landscape Mirror Sun Bleached White
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
Dovetail Night Stand 752 Natural
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
Dovetail Night Stand Sun Bleached White
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
2492 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
6251CLG SOFA
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 38 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Three Cushion Sofas |
Cleona Firm Mattress
$397.95 – $697.95Price range: $397.95 through $697.95
| Brand | Mattress 1st |
|---|---|
| Mattress Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Mattress Comfort | Firm |
| Mattress Type | Gel Memory Foam, Innerspring |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Donegal Firm Mattress
$497.95 – $797.95Price range: $497.95 through $797.95
| Brand | Mattress 1st |
|---|---|
| Mattress Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Mattress Comfort | Firm |
| Mattress Type | Gel Memory Foam, Innerspring |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page