Outlet – Greenville, Pennsylvania
Save Up To 50% OFF Market Price
GET MORE FOR MUCH LESS!
Outlet prices on brand new products that can fit any budget and any home.
Shop Bear's Furniture Outlet
Save Up To 50% OFF Market Price
Evening Hours by Appointment; Please Contact Store
| Monday | 10 AM - 6 PM |
| Tuesday | 10 AM - 6 PM |
| Wednesday | 10 AM - 6 PM |
| Thursday | 10 AM - 6 PM |
| Friday | 10 AM - 6 PM |
| Saturday | 9 AM - 5 PM |
| Sunday | Closed |
| 25 May | 10 AM - 3 PM |
| 3 Jul | Closed |
| 4 Jul | Closed |
Show Products On Display at Greenville Outlet
Hawthorn Reclining Sofa
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 83 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining Furniture |
| Style | Traditional |
Ceramic Table Lamp
Chenille Chunky Knit Throw
| Dimensions | 60 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Blush Pink |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Fletcher High Leg Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Plaid |
| Features | Push Back Recliner |
| Style | Transitional |
Jay Rocking Recliner -CHARCOAL
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Charcoal Gray |
| Features | Customizable, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
On The Nose Framed Wall Art
| Dimensions | 41 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black, Brown, Green |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse |
Cork Basket Wall Clock
Glass & Silver Table Lamp
Mercer High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 103.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Pebble |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Whitewashed Ceramic Table Lamp w/ USB
| Dimensions | 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown, White |
| Features | Ceramic, Fabric, Metal, USB Charging |
| Style | Transitional |