Outlet – Greenville, Pennsylvania
Save Up To 50% OFF Market Price
GET MORE FOR MUCH LESS!
Outlet prices on brand new products that can fit any budget and any home.
Shop Bear's Furniture Outlet
Save Up To 50% OFF Market Price
Evening Hours by Appointment; Please Contact Store
| Monday | 10 AM - 6 PM |
| Tuesday | 10 AM - 6 PM |
| Wednesday | 10 AM - 6 PM |
| Thursday | 10 AM - 6 PM |
| Friday | 10 AM - 6 PM |
| Saturday | 9 AM - 5 PM |
| Sunday | Closed |
| 25 May | 10 AM - 3 PM |
| 3 Jul | Closed |
| 4 Jul | Closed |
Show Products On Display at Greenville Outlet
Barolo – Vintage Whiskey Leather Swivel Club Chair
Barolo Vintage Saddle Swivel Club Chair
Latitudes Power Lift Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41 × 36 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Lift, Power Recline |
| Style | Transitional |
Polaris – Bizmark Grey Power Recliner
| Dimensions | 41 × 40 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Bizmark Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Cooper – Shadow Natural Glider Recliner
221 MACK RECLINER 221-94-21
Americana Modern – Denim 63 In. Tv Console
Americana Modern – Denim Etagere Bookcase
Angie Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Arlo Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Sofa
Del Mar Baylor Sectional
Pinnacle Wall Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Marble |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining Furniture |
| Style | Casual |
Cleona Firm Mattress
$397.95 – $697.95Price range: $397.95 through $697.95
| Brand | Mattress 1st |
|---|---|
| Mattress Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Mattress Comfort | Firm |
| Mattress Type | Gel Memory Foam, Innerspring |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Donegal Firm Mattress
$497.95 – $797.95Price range: $497.95 through $797.95
| Brand | Mattress 1st |
|---|---|
| Mattress Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Mattress Comfort | Firm |
| Mattress Type | Gel Memory Foam, Innerspring |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page