Corey Manual Space Saver Sofa
| Dimensions | 40.5 × 90 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Best Home Furnishings |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Manual, Recline |
| Style | Transitional |
Astor Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Manual, Recline, Rocker |
2220 Push Back Wing Chair Recliner
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 42 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Manual, Push Back Recliner, Recline |
| Additional Info | Wing Chairs |
Corey Manual Recliner
| Dimensions | 40.5 × 41.5 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Best Home Furnishings |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Manual, Recline |
| Style | Transitional |