Cool Rustic Landscape Mirror – Beveled Glass Stone Grey
$499.99 Original price was: $499.99.$399.95Current price is: $399.95.
In stock (can be backordered)
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000081351160
Description
Dimension: 41.5W x 39.0H x 2.3D
About Vaughan Bassett
Made In The USA
500 American Craftsmen In The Virginia Mountains
100 + Years
100 Plus Years Of Making Quality Furniture Right Here In The USA.
SUSTAINABLE COUNCIL
Vaughan-Bassett is a founding member of the Sustainable Furniture Council.
LARGEST U.S. MAKER
Vaughan Bassett Is The Largest U.S. Maker Of Solid Wood Bedrooms.
ONE FOR ONE
Since 2007, Over 1 1/2 Million Trees Have Been Planted By Vaughan Bassett.
"*" indicates required fields
You may also like…
Cool Rustic Queen X Bed With X Footboard
Related products
Addison Beveled Mirror
Dovetail Landscape Mirror Sun Bleached White
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
Robbinsdale Bedroom Mirror
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.75 × 42.25 × 36.5 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 2″D x 36″H |
Porter Bedroom Mirror
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 42.13 × 36.38 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 2″D x 36″H |
GAC McKenzie Rectangular Mirror
Robbinsdale Vanity Mirror
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 28.13 × 29.13 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 28″W x 2″D x 29″H |
Sanginlane Bedroom Mirror
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.3 × 41.85 × 30.67 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 2″D x 31″H |