Oiled Bronze Set Two Table Lamps & One Floor Lamp With White Hardback Shades
$319.99 Original price was: $319.99.$249.95Current price is: $249.95.
Bulwell Grey
$229.99 Original price was: $229.99.$179.95Current price is: $179.95.
Sanderling
$229.99 Original price was: $229.99.$179.95Current price is: $179.95.
Franklin Showroom
In stock
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083845250
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:24.5 W:13.0 D:13.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 13 × 13 × 24.5 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Gray |
| Detail Color | Natural Driftwood With Birds |
| Style | Transitional |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Hudson Brushed Nickel & Brown Table Lamp
Set of 3 brush steel lamps 2 table and 1 floor
Taylow Table Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 23.5 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 24″H |
Abanson Floor Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.25 × 10.88 × 62.5 in |
| Color | Brown, Gold, Grey, Yellow |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 11″W x 17″D x 63″H |
Aleela Table Lamp
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.13 × 10.13 × 22.25 in |
| Color | Grey, White, White/Gold Finish |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 10″W x 10″D x 22″H |