Bullwell Gray Cast Resin Table Lamp
$99.99 Original price was: $99.99.$79.95Current price is: $79.95.
Sanderling
$229.99 Original price was: $229.99.$179.95Current price is: $179.95.
Oiled Bronze Set Two Table Lamps & One Floor Lamp With White Hardback Shades
$319.99 Original price was: $319.99.$249.95Current price is: $249.95.
Greenville Showroom
In stock
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083845120
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:61.0 W:12.0 D:12.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 12 × 12 × 61 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Bronze |
| Detail Color | Oiled Bronze |
| Style | Contemporary |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Hudson Brushed Nickel & Brown Table Lamp
Bronze I Metal Floor Lamp with Adjustable Position Shade
Emelda Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 27.5 in |
| Color | Cream, White |
| Style | Casual |
| Features | Ceramic |
| Shade | Light |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 16″W x 16″D x 28″H |