Bulwell Grey
$229.99 Original price was: $229.99.$179.95Current price is: $179.95.
Qb-set Of Three Madison Bronze Finish Metal Lamps With Beige Linen Drum Shades
$319.99 Original price was: $319.99.$249.95Current price is: $249.95.
Morris Grey Table Lamp Geometric Base With Bronze Accents
$329.99 Original price was: $329.99.$249.95Current price is: $249.95.
Franklin Showroom
In stock
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083845450
SKU:
L332166
Category: Lighting
Tags: Gray, Lighting, Morris Grey Geometric Base With Bronze Accents, Style Craft
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:32.3 D:17.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 17 × 32.3 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Gray |
| Detail Color | Morris Grey Geometric Base With Bronze Accents |
| Style | Contemporary |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Hudson Brushed Nickel & Brown Table Lamp
Abanson Floor Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.25 × 10.88 × 62.5 in |
| Color | Brown, Gold, Grey, Yellow |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 11″W x 17″D x 63″H |