View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Zekeman 5’3″ x 7’7″ Rug
| Weight | 16.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 63 × 0.43 in |
| Color | Black/Cream/Gray, Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’3″W x 7’7″D |
Chaston Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.13 × 12.13 × 24 in |
| Color | Antique Bronze Finish, Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 12″W x 12″D x 24″H |
Stairatt Sofa
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 39 in |
| Color | Gravel, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 38″D x 39″H |
Cooper – Shadow Brown Manual Glider Recliner
242 MILAN RECLINER 242-91-21 ESPRESSO
Next-Gen DuraPella Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 75 × 43 in |
| Color | Grey, Slate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 75″W x 40″D x 43″H |
Comfo Back Adirondack Chair BY-SG
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Polyethylene, Wood |
| Style | Casual |
Rencott End Table
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.13 × 24 × 24 in |
| Color | Brown, Light Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 26″D x 24″H |
Bernadate Floor Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 61.13 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Resin |
| Shade | Light |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 18″D x 61″H |



