View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Cassian Reclining Sofa
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Detail Color | Suede |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Craftsman Power Chairside Table
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Detail Color | Craftsman Antique Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Craftsman |
| Features | Power |
Nature’s Edge Backless Counter Stool
Treytown Chairside End Table
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 15.75 × 24 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | USB Charging, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 16″W x 24″D x 24″H |
Kingstown (87-08266-21) Metal Table Lamp
Balance Performance® Pillow – 3.0
Falls Creek Medium Hybrid
$1,197.95 – $1,597.95Price range: $1,197.95 through $1,597.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Nerviano Recliner
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33.5 × 42 in |
| Color | Brown, Mocha |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Wall Hugger |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 34″W x 37″D x 42″H |
Kilkenny 5’3″ x 7’3″ Rug
| Weight | 14.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 63 × 0.35 in |
| Color | Brown, Green, Grey, Multi |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’3″W x 7’3″D |



