Color
Features
Style
Brand
Sort by
242 MILAN LOVE SEAT 242-20-17 TAN
Avenal Park Loveseat
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 71 × 40 in |
| Color | Flannel, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 71″W x 40″D x 40″H |
Brett Loveseat With Nails
Darcy Loveseat
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 64 × 37 in |
| Color | Cobblestone, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Microfiber |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 37″D x 37″H |
Fenwick Dark Chocolate Leather Power Reclining Loveseat with Power Headrests
Heartcort Loveseat
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 70 × 39 in |
| Color | Natural, Quartz |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 70″W x 40″D x 39″H |
Jayne Park Loveseat
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 70 × 42 in |
| Color | Brown, Pecan |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 70″W x 45″D x 42″H |
Mahoney Loveseat
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 53 × 37 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 53″W x 38″D x 37″H |
Morrison POWER Reclining Loveseat W/ HEADREST & LUMBAR-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Next-Gen DuraPella Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 75 × 43 in |
| Color | Grey, Slate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 75″W x 40″D x 43″H |
Next-Gen DuraPella Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 266 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 76 × 42 in |
| Color | Grey, Slate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Faux Leather, Power Headrest, Power Recline, USB Charging, Wall Saver, Zero Gravity |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 76″W x 42″D x 42″H |
Philip Loveseat
Spartacus – Oyster Power LOVESEAT CONSOLE w/ Power Headrest
| Dimensions | 40 × 88 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Spartacus |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB Charging, Wall Hugger |
Load more products
Loading...