Color
Features
Style
Brand
Sort by
Fenwick Dark Chocolate Leather Power Reclining Loveseat with Power Headrests
Arlo Power Reclining CONSOLE WITH HEADREST AND LUMBAR
Power Loveseat Shown in Butternut Color (212-26-18)
Morrison POWER Reclining Loveseat W/ HEADREST & LUMBAR-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Next-Gen DuraPella Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 75 × 43 in |
| Color | Grey, Slate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 75″W x 40″D x 43″H |
Carter Smoke Fabric Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests & Lumbar
217 COSMO LOVE SEAT 217-26-21
| Dimensions | 42 × 82 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
Pinnacle ROCKING LOVESEAT WITH CONSOLE-MARBLE
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Marble |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining Furniture |
| Style | Casual |
239 KNOCKOUT LOVE SEAT 239-26-14
223 SKYWALKER LOVE SEAT 223-26-21
Thornton Fabric Loveseat
Trouper Reclining Loveseat W/ Console
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 77 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Cupholders, Performance Fabric, Reclining Furniture, Storage |
Knox 6N06 Loveseat with Nails
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
Polaris – Bizmark Grey Power Reclining Loveseat w/ Power HR
| Dimensions | 41 × 64 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Bizmark Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
3M06 Maya Loveseat
| Dimensions | 39 × 65 × 39 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...