Price filter
Color
Features
Style
Brand
Sort by
Ceramic Table Lamp
| Dimensions | 31 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Silver, White |
| Features | Ceramic, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |
Chesham Bronze Lamp
| Dimensions | 15 × 15 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown, Gold |
| Features | Metal |
| Style | Antique |
Clarkland Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.88 × 12.88 × 23.5 in |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Features | Ceramic |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 13″W x 13″D x 24″H |
Concrete Body Table Lamp
| Dimensions | 15 × 15 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Grey |
| Features | Concrete |
| Style | Traditional |
Deidra Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.06 × 14.06 × 27.13 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Dark |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 27″H |
Eleanor Table Lamp
| Dimensions | 15 × 15 × 3218 in |
|---|---|
| Brand | Pacific Coast Lighting |
| Color | Black, White |
| Features | Fabric, Marble, Metal |
| Style | Modern |
Enjoy This Beautiful Glass Lamp That Also Lights From Within As A Nightlight And Is Topped With A P
| Dimensions | 18 × 18 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | White |
| Detail Color | Pearl White Glass With Nightlight |
| Style | Transitional |
Gradient Gold Table Lamp Polyresin And Steel Finished In Metallic Rose Gold Ombre
| Dimensions | 17 × 31.5 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Pink |
| Detail Color | Metallic Rose Gold Ombre |
| Style | Unknown |
Gray Ivory Ceramic Table Lamp
| Dimensions | 15 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Grey, White |
| Features | Ceramic |
| Style | Transitional |
Hudson Brushed Nickel & Brown Table Lamp
| Dimensions | 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown, Silver, White |
| Features | Fabric, Metal, Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Kingstown (87-08266-21) Metal Table Lamp
| Brand | Pacific Coast Lighting |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Fabric, Metal, Resin |
| Style | Casual |
Laurentia Table Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.88 × 12.88 × 28 in |
| Color | Brown, Champagne, Transparent |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Metal |
| Shade | Light |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 13″W x 13″D x 28″H |
Lavender Mist Glass Table Lamp
| Dimensions | 16 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Purple |
| Detail Color | Lavender Mist Glass |
| Style | Transitional |
Magan Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 27 in |
| Color | Antique Bronze Finish, Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 18″D x 27″H |
Mahima Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 24.5 in |
| Color | Black/White, Grey, White |
| Style | Casual |
| Features | Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 13″W x 13″D x 25″H |
Load more products
Loading...