Price filter
Color
Features
Style
Brand
Sort by
Medero Beaded Table Lamp Natural Fir Wood Beaded Body With Matte Gold Accents
| Dimensions | 17 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural Fir Wood Beaded With Matte Gold Accents |
| Style | Unknown |
Ogaleesha Wall Sconce
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.63 × 11.25 × 22.13 in |
| Color | Brown, Transparent |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Metal |
| Shade | Dark |
| Shape | Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 11″W x 6″D x 22″H |
Pair Of Steel Table Lamps In Antique Brass Finish With Round Bell Silk Shades
| Dimensions | 15 × 30.5 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Bronze |
| Detail Color | Gold |
| Style | Indeterminate |
Prova Blue Dipped Ceramic Body Table Lamp with Hardback Shade
| Dimensions | 15.5 × 15.5 × 29.3 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Blue, Brown, White |
| Features | Ceramic, Fabric, Metal |
| Style | Coastal, Transitional |
Renzo Table Lamps – Set of 2
| Dimensions | 14 × 14 × 2812 in |
|---|---|
| Brand | Pacific Coast Lighting |
| Color | Pink, White |
| Features | Fabric, Glass, Metal |
| Style | Transitional |
Set Of 3 Lamps 1 Floor 2 Table In Antique Caramel With Natural Line Shades
| Dimensions | 29 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Tailynn Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 25.25 in |
| Color | Brown, Clear/Bronze Finish, Transparent |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Metal |
| Shade | Light |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 16″W x 16″D x 25″H |
Taylow Table Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 23.5 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 24″H |
Timber Route Table Lamp Polyresin Striped Base With Two Tone Brushed Finish 150 Watts
| Dimensions | 16 × 16 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown |
| Detail Color | Timber Route Two Tone Brushed Finish |
| Style | Transitional |
Tonito Silver Contemporary Table Lamp In Polished And Matte Silver Finish
| Dimensions | 16 × 30.5 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Silver |
| Detail Color | Polished And Matte Silver Finish |
| Style | Transitional |
Wimmings Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 16.13 × 26.25 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Resin |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 16″W x 10″D x 26″H |
Bullwell Gray Cast Resin Table Lamp 30in 100 Watts
| Dimensions | 14 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray Cast Resin |
| Style | Contemporary |
Morris Grey Table Lamp Geometric Base With Bronze Accents
| Dimensions | 17 × 32.3 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Gray |
| Detail Color | Morris Grey Geometric Base With Bronze Accents |
| Style | Contemporary |
Oiled Bronze Set Two Table Lamps & One Floor Lamp With White Hardback Shades 100 Watts
| Dimensions | 12 × 12 × 61 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Bronze |
| Detail Color | Oiled Bronze |
| Style | Contemporary |
Qb-set Of Three Madison Bronze Finish Metal Lamps With Beige Linen Drum Shades
| Dimensions | 15.5 × 15.5 × 30.5 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Bronze |
| Detail Color | Madison Bronze |
| Style | Contemporary |
Load more products
Loading...