Back to products
LEGENDS COCKTAIL TABLE GRACELAND
$1,099.95 Original price was: $1,099.95.$588.00Current price is: $588.00.
Ceramic Body Table Lamp with Metal Base and Blue Shade
$199.99 Original price was: $199.99.$159.95Current price is: $159.95.
Franklin Showroom, Greenville Outlet Showroom
In stock
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:82698850
Description
Description
StyleCraft Home Collection offers lighting, wall décor, mirrors, decorative accessories, and decorative accent furniture to thousands of discerning buyers across the globe from showrooms in six states and two foreign countries.
Additional information
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Prova Blue Dipped Ceramic Body Table Lamp with Hardback Shade
Set of 3 brush steel lamps 2 table and 1 floor
Taylow Table Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 23.5 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 24″H |
Aleela Table Lamp
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.13 × 10.13 × 22.25 in |
| Color | Grey, White, White/Gold Finish |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 10″W x 10″D x 22″H |
Emelda Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 27.5 in |
| Color | Cream, White |
| Style | Casual |
| Features | Ceramic |
| Shade | Light |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 16″W x 16″D x 28″H |
