Sort by
Valebeck Counter Height Barstool
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.25 × 19.25 × 24.38 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Leather Match, Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 19″W x 19″D x 24″H |
Valebeck Dining Server
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 38 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 18″D x 38″H |
Kona Grove Wine Pantry Cabinet
Americana Modern Dining Buffet Server
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Poplar, Storage, Wood, wood veneer |
| Style | Casual, Modern, Transitional |
Bolanburg Counter Height Bar Stool
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.25 × 19.5 × 41.75 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 24″D x 42″H |
Bolanburg Counter Height Dining Table
| Weight | 194 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 36 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 40″D x 36″H |
Clorazi Dining Butterfly Extension Table
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 57.13 × 42.13 × 30 in |
| Color | Black/Brown, Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 57″D x 30″H |
Clorazi Dining Chair
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 18.25 × 38 in |
| Color | Black/Brown, Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 24″D x 38″H |
Cork Basket Wall Clock
Gesthaven Dining Chair
| Weight | 17.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 17 × 37.5 in |
| Color | Brown, Natural, Natural/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 17″W x 22″D x 38″H |
Load more products
Loading...