Sort by
Tyler Creek Counter Height 7 Piece Dining Table SET
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 36.25 in |
| Color | Black/Gray, Brown/Beige |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Bolanburg Counter Height Dining Table
| Weight | 194 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 36 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 40″D x 36″H |
Clorazi Dining Butterfly Extension Table
| Weight | 105.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 42 × 30 in |
| Color | Black/Brown, Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 42/57″D x 30″H |
Gesthaven Dining Drop Leaf Table
| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.38 × 42.38 × 30.5 in |
| Color | Brown, Natural, Natural/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 42″D x 30″H |
Ralene Dining Extension Table SET
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78.13 × 42 × 30 in |
| Color | Brown/Beige, Medium Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
Robbinsdale Counter Height Dining Extension Table
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 42 × 35.75 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | 2 – 12″ Extension Leaves, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 86″D x 36″H |
Robbinsdale Counter Height Dining Table
Robbinsdale Dining Extension Table
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 42 × 30 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | 2 – 12″ Extension Leaves, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 86″D x 30″H |
Tyler Creek Counter Height Dining Table
| Weight | 194 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 36 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 40″D x 36″H |
Valebeck Counter Height Dining Table
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 36 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 30″D x 36″H |
Valebeck Counter Height Dining Table
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 36.13 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 40″D x 36″H |