Color
Features
Style
Mattress Size
Brand
Sort by
MANTUA DELUXE PLATFORM BASE
$199.95 – $299.95Price range: $199.95 through $299.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Maribel Chest of Drawers
| Weight | 161 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.22 × 33.31 × 53.94 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 34″W x 17″D x 54″H |
Maribel Dresser
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.18 × 63.31 × 34.09 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 17″D x 35″H |
Maribel Nightstand
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.14 × 22.48 × 24.37 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 23″W x 17″D x 25″H |
Porter Queen Panel Headboard
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 67.75 × 60.13 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 68″W x 4″D x 60″H |
Porter Queen Panel Rails
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 81.13 × 62.75 × 15.25 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 63″W x 81″D x 15″H |
Porter Queen Storage Footboard
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 65.38 × 21.38 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Storage, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 65″W x 26″D x 21″H |
Pure Modern Bedroom Queen 5/0 Platform Bed
Realyn Chest of Drawers
| Weight | 211 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.13 × 40.13 × 58.13 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 40″W x 18″D x 58″H |
Realyn Dresser
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 63.88 × 40.5 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 18″D x 41″H |
Realyn Nightstand
| Weight | 68.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 27 × 27.75 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 27″W x 17″D x 28″H |
Realyn Twin Panel Footboard
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.13 × 45.13 × 18 in |
| Color | Chipped White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 45″W x 3″D x 18″H |
Realyn Twin Panel Rails
| Weight | 35.27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 77.75 × 40.63 × 11.75 in |
| Color | Chipped White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 41″W x 78″D x 12″H |
Load more products
Loading...