Willowton Nightstand
$377.97 Original price was: $377.97.$297.97Current price is: $297.97.
Willowton King Panel Bed
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Description
The ultimate look for a beach cottage or shabby chic inspired retreat, this king panel bed carries you away to a dreamy time and place. Its driftwoody whitewash finish is wonderfully easy on the eyes. Faux plank detailing incorporates a classically rustic touch that’s so homey and comforting. Mattress and foundation/box spring sold separately
Additional information
Additional information
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86.78 × 81 × 53.75 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 81″W x 87″D x 53.75″H |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Robbinsdale Panel Bed
| Weight | 249 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.38 × 67.75 × 60 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
Dovetail Queen Poster Bed W/ 6×6 FB Sun Bleached White
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
Cool Rustic X Bed With X Footboard Mink King
| Brand | Artisan & Post |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Huey Vineyard Full Sleigh Bed
| Weight | 121.52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67.5 × 58 × 44.5 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 58″W x 67.5″D x 44.5″H |
Lancaster County Casual Queen Size Bed In Amish Walnut
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
