Valebeck Counter Height Dining Table
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 36 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 30″D x 36″H |
Valebeck Counter Height Dining Table
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 36.13 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 40″D x 36″H |
Waltleigh Accent Mirror
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 30 × 40 in |
| Color | Brown, Transparent |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 30″W x 2″D x 40″H |
Willowton Bedroom Mirror
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.98 × 41.85 × 30.67 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 1″D x 31″H |
Willowton Full Panel Bed
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 82.75 × 57.5 × 53.75 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 57.5″W x 82.75″D x 53.75″H |
Willowton King Panel Bed
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86.78 × 81 × 53.75 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 81″W x 87″D x 53.75″H |
Willowton King/California King Panel Headboard
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.23 × 80.91 × 53.66 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 81″W x 4″D x 54″H |
Willowton Queen Panel Headboard
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.23 × 64.41 × 53.66 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 65″W x 4″D x 54″H |
Willowton Twin Panel Bed
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 82.75 × 42.5 × 53.75 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42.5″W x 82.75″D x 53.75″H |