Gray Ivory Ceramic Table Lamp
$159.99 Original price was: $159.99.$129.95Current price is: $129.95.
In stock (can be backordered)
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083009500
Description
StyleCraft Home Collection offers lighting, wall décor, mirrors, decorative accessories, and decorative accent furniture to thousands of discerning buyers across the globe from showrooms in six states and two foreign countries. In addition, the company produces framed art and mirrors in the U.S. as well as importing product from 28 countries.
Additional information
| Dimensions | 15 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Grey, White |
| Features | Ceramic |
| Style | Transitional |
"*" indicates required fields
Related products
Prova Blue Dipped Ceramic Body Table Lamp with Hardback Shade
Aleela Table Lamp
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.13 × 10.13 × 22.25 in |
| Color | Grey, White, White/Gold Finish |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 10″W x 10″D x 22″H |