O’Phannon 2-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 125 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 125″W x 86″D x 38″H |
O’Phannon Ottoman With Storage
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 21 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 37″W x 37″D x 21″H |
Oranford 5′ x 7′ Rug
| Weight | 34.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 60 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’W x 7’D |
Orinfield Accent Cabinet
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.75 × 31.5 × 28 in |
| Color | Natural/White, White |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 32″W x 14″D x 28″H |
Owingsville Dining Chair
| Weight | 18.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 17.75 × 37.75 in |
| Color | Black/Brown, Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 22″D x 38″H |
Panchali Wall Clock
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.88 × 35.25 × 35.25 in |
| Color | Brown, Brown/Silver Finish, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 2″D x 35″H |