Hanneforth End Table
$307.97 Original price was: $307.97.$247.97Current price is: $247.97.
In stock (can be backordered)
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083210610
Description
Elevate your home decor with the warmth and beauty of mango wood. This stunning end table boasts an excellent design, quality craftsmanship and a gorgeous two-tone finish that complements any decor. Ready to transform your space? This piece is your answer.
Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 22.25 × 24.5 in |
| Color | Brown, Brown/Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 22″D x 24″H |
"*" indicates required fields
Related products
5023 ~ Bedford Chairside End Table
Farmhouse End Table
Graceland End Table
Sausalito End Table
Tyler Creek End Table
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 24 × 25.13 in |
| Color | Brown, Grayish Brown/Black |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 27″D x 25″H |