Platform Full Roll Slats
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 53.38 × 0.63 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 53″W x 71″D x 1″H |
Porter Queen Panel Headboard
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 67.75 × 60.13 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 68″W x 4″D x 60″H |
Porter Queen Panel Rails
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 81.13 × 62.75 × 15.25 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 63″W x 81″D x 15″H |
Porter Queen Storage Footboard
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 65.38 × 21.38 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Storage, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 65″W x 26″D x 21″H |
Quinnley Accent Mirror
Rainier Ranch Fire Pit Table
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 25.5 in |
| Color | Beige, Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 48″W x 48″D x 26″H |
Rainier Ranch Outdoor Coffee Table
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.25 × 48.88 × 18.5 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Metal |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 49″W x 25″D x 18″H |
Rainier Ranch Outdoor Dining Table
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 42 × 29.5 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Metal |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 84″D x 30″H |
Rainier Ranch Outdoor End Table
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 23.75 × 22.13 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Metal |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 24″D x 22″H |
Rainier Ranch Outdoor Sofa with Cushion
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.25 × 89.25 × 42 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Metal, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 89″W x 36″D x 42″H |