Sanginlane Chest of Drawers
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.31 × 31.73 × 53.94 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 32″W x 16″D x 54″H |
Shawbeck Table (Set of 2)
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 19.13 in |
| Color | Brown, Medium Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 24″D x 19″H |
Stairatt Chair
| Weight | 64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 39 in |
| Color | Gravel, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 38″W x 38″D x 39″H |
Stoneland Power Recliner
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 43 × 42 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 41″D x 42″H |
Tailynn Table Lamp
Taylow Table Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 23.5 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 24″H |
Todoe Coffee Table with Lift Top
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 54.38 × 18.25 in |
| Color | Dark Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 54″W x 28″D x 18″H |
Todoe End Table with USB Ports & Outlets
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.75 × 22.75 × 24.25 in |
| Color | Dark Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 23″W x 25″D x 24″H |
Treytown Chairside End Table
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 15.75 × 24 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 16″W x 24″D x 24″H |
Trindwick Table (Set of 3)
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.13 × 47.25 × 18.13 in |
| Color | Brown, Brown/Gun Metal, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 47″W x 25″D x 18″H |
Tyler Creek End Table
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 24 × 25.13 in |
| Color | Brown, Grayish Brown/Black |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 27″D x 25″H |