Baroque Mosaic End Table
$439.99 Original price was: $439.99.$349.95Current price is: $349.95.
In stock (can be backordered)
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000080833420
Description
Add a touch of elegance to your living room design with this uniquely lovely occasional group. Constructed from high-quality Asian hardwood, each piece is designed to impress with its superior craftsmanship and durability.
Additional information
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 48 × 19 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Baroque |
"*" indicates required fields
Related products
2443 SWIVEL CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary, Swivel |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
Braxton 4450 Queen Sleeper Sofa
| Dimensions | 75 × 35 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Overnight Sofa |
| Color | Ceramic |
| Features | Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Transitional |
Farmhouse Chairside Table FH4420.BNW
2492 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
2825 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
Braxton 4433 Twin Sleeper
| Dimensions | 49 × 35 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Overnight Sofa |
| Color | Fog, Grey |
| Features | Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Transitional |
LEGENDS COCKTAIL TABLE GRACELAND
UC682 Power Lift Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Granite |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Lift, Power Recliner, Remote |
