Braxton 4433 Twin Sleeper
$1,378.00 Original price was: $1,378.00.$1,088.00Current price is: $1,088.00.
Barolo - Vintage Navy Leather Swivel Club Chair
$627.99 Original price was: $627.99.$497.95Current price is: $497.95.
Braxton 4450 Queen Sleeper Sofa
$1,628.00 Original price was: $1,628.00.$1,288.00Current price is: $1,288.00.
Greenville Showroom
In stock
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083290030
SKU:
4450-Z
Categories: Closeouts, Sleeper Sofas
Tags: Greenville, Last One, Overnight Sofa, Queen Sleeper Sofa
Description
Description
BACK CONSTRUCTION: LOOSE THROW PILLOWS: STANDARD (2) LEGS: 1.5″ PLASTIC
Additional information
Additional information
| Dimensions | 75 × 35 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Overnight Sofa |
| Color | Ceramic |
| Features | Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Transitional |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
2220 Push Back Wing Chair Recliner
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 42 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Manual, Push Back Recliner, Recline |
| Additional Info | Wing Chairs |
ARCHBOLD BOOKCASE
END STAND *AS IS* STOCK ONLY*
Gleanville 6 Piece Dining Table SET
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 36 × 30 in |
| Color | Brown/Beige, Light Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
2492 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
2825 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
LEGENDS COCKTAIL TABLE GRACELAND
Polaris Medium Wide Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Remote |
| Style | Casual |