Vintage Airliner Set Of
$449.99 Original price was: $449.99.$349.95Current price is: $349.95.
Sketch Fields Ii Framed Print Under Glass
$329.99 Original price was: $329.99.$249.95Current price is: $249.95.
Sketch Florals I Framed Print Under Glass
$329.99 Original price was: $329.99.$249.95Current price is: $249.95.
Franklin Showroom
In stock
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083844700
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:36.0 W:36.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 36 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Bronze Wood Frame |
| Style | Contemporary |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Misty Marshland Framed Wall Art
Moose Mountain Framed Wall Art
Norman Wyatt Home Flowers For Lola II Framed Textured Print
Provincial Bouquet I Textured Framed Print
Emsley Wall Decor
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 44.25 × 22.5 in |
| Color | Brown, Grey, Multi |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 44″W x 2″D x 22″H |
Odella Wall Decor (Set of 3)
Tree Lines I Framed Wall Art
| Dimensions | 54 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown, White |
| Features | Canvas |
| Style | Rustic |