Norman Wyatt Home Flowers For Lola II Framed Textured Print
$299.99 Original price was: $299.99.$239.95Current price is: $239.95.
Cypress II Framed Metal Wall Art
$329.99 Original price was: $329.99.$259.95Current price is: $259.95.
Cypress I Framed Metal Wall Art
$329.99 Original price was: $329.99.$259.95Current price is: $259.95.
Franklin Showroom
In stock (can be backordered)
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000082699040
SKU:
WM61010
Category: Wall Decor
Tags: Black, Black Metal With Natural Wood Frame, Franklin, Greenville, Style Craft, Wall Décor
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:43.0 W:19.0 D:2.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 2 × 19 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Metal With Natural Wood Frame |
| Style | Contemporary |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Covered Bridge in Fall Framed Print Under Glass
Highland Cow Textured Frame Print
Mountain Bear Silouette Textured Framed Print
The Donkey Left Textured Framed Print
Lenora Wall Decor
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 20 × 48 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 1″D x 48″H |
Lenora Wall Decor
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 20 × 48 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 1″D x 48″H |