Provincial Bouquet I Textured Framed Print
$149.99 Original price was: $149.99.$99.95Current price is: $99.95.
Lavender Mist Glass Table Lamp
$110.00 Original price was: $110.00.$88.00Current price is: $88.00.
Windmill Galvanized And Enamal Windmill
$129.99 Original price was: $129.99.$99.95Current price is: $99.95.
Franklin Showroom
In stock
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000082699290
SKU:
WI52569
Category: Wall Decor
Tags: Franklin, Galvanized And Enamel, Last One, Silver, Style Craft, Wall Décor
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:42.0 W:42.0 D:2.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 2 × 42 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Silver |
| Detail Color | Galvanized And Enamel |
| Style | Contemporary |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
On The Nose Framed Wall Art
| Dimensions | 41 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black, Brown, Green |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse |
Ullswater Framed Print Under Glass
| Dimensions | 1 × 42 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Cypress II Framed Metal Wall Art
Bully Hand Embellished Wall Art Print
Candelario Wall Decor
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 10 × 42 in |
| Color | Brown, Grey, Natural |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 10″W x 1″D x 42″H |
Cork Basket Wall Clock
Lenora Wall Decor
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 20 × 48 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 1″D x 48″H |