Along The Tracks 2 Framed Print Under Glass
$329.99 Original price was: $329.99.$249.95Current price is: $249.95.
Along The Tracks I Framed Print Under Glass
$329.99 Original price was: $329.99.$249.95Current price is: $249.95.
Cool Rustic Queen X Bed With X Footboard
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Description
Product Details
| Made in the USA | Yes |
|---|---|
| Solid American Maple and Birch | Yes |
| Rustic appeal with heavy distressing created through rasping and other saw marks. | Yes |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 92 × 64 × 63.25 in |
|---|---|
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stone Grey |
| Style | Rustic |
| Collection | Cool Rustic |
Product Questions?
"*" indicates required fields
You may also like…
Cool Rustic Queen X Bed With Footboard Storage
Related products
Lettner Queen Panel Bed
| Weight | 249 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.38 × 67.75 × 60 in |
| Color | Grey, Light Gray |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 67.75″W x 91.50″D x 60″H |
Cool Rustic X Bed With X Footboard Mink Queen
| Brand | Artisan & Post |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |