Ceramic Body Table Lamp with Metal Base and Blue Shade
$199.99 Original price was: $199.99.$159.95Current price is: $159.95.
LEGENDS END TABLE
$299.95 Original price was: $299.95.$94.00Current price is: $94.00.
LEGENDS COCKTAIL TABLE GRACELAND
$1,099.95 Original price was: $1,099.95.$588.00Current price is: $588.00.
*PRICES REFLECT CASH CHECK CREDIT/DEBIT CARD*
*INSTOCK ONLY*
Greenville Showroom, Franklin Showroom
In stock (can be backordered)
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:81945350
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
2220 Push Back Wing Chair Recliner
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 42 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Manual, Push Back Recliner, Recline |
| Additional Info | Wing Chairs |
2443 SWIVEL CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary, Swivel |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
ARCHBOLD BOOKCASE
Bodyrest Rocker Recliner
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Purple |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
END STAND *AS IS* STOCK ONLY*
Braxton 4433 Twin Sleeper
| Dimensions | 49 × 35 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Overnight Sofa |
| Color | Fog, Grey |
| Features | Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Transitional |
Dazzling Nights Medium Mattress
$998.95 – $1,398.95Price range: $998.95 through $1,398.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Euphoric Nights Plush Mattress
$1,298.95 – $1,798.95Price range: $1,298.95 through $1,798.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
