Mahoney Sofa
$608.00 Original price was: $608.00.$488.00Current price is: $488.00.
Gariland Pillow
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Description
Soft, subtle and sensational. The plush feel of this faux rabbit fur pillow will drive you wild. Its dark gray hue pairs with a variety of decor, from casual to contemporary.
Additional information
Additional information
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 20 × 20 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 6″D x 20″H |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Tyler Creek Counter Height 7 Piece Dining Table SET
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 36.25 in |
| Color | Black/Gray, Brown/Beige |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Gleanville 6 Piece Dining Table SET
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 36 × 30 in |
| Color | Brown/Beige, Light Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
Lettner Queen Panel Bed
| Weight | 249 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.38 × 67.75 × 60 in |
| Color | Grey, Light Gray |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 67.75″W x 91.50″D x 60″H |
Realyn Nightstand
| Weight | 44.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.05 × 28.77 × 16.16 in |
| Color | Brown/Beige, Chipped White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
Carddon Pillow
| Weight | 2.47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 in |
| Color | Black/White, Grey, White |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″ X 20″W |
Doniel Accent Mirror (Set of 2)
Meiling Pillow (Set of 4)
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 20 × 20 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 6″D x 20″H |
Ralene Dining Extension Table SET
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78.13 × 42 × 30 in |
| Color | Brown/Beige, Medium Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
