Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Gizela 5’3″ x 7’3″ Rug
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 63 × 1.18 in |
| Color | Brown, Grey, Ivory/Beige/Gray, White |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’3″W x 7’3″D |
Strawbill Power Lift Recliner
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 33 × 42 in |
| Color | Grey, Shadow |
| Style | Contemporary |
| Features | Faux Leather, Heat, Massage, Pockets, Power Lift, Power Recline |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 33″W x 42″D x 42″H |
Barolo – Lyric Sage Swivel Club Chair
Ullswater Framed Print Under Glass
| Dimensions | 1 × 42 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Freedan 48″ Home Office Desk
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 47.75 × 30 in |
| Color | Brown, Grayish Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 48″W x 24″D x 30″H |
Astor Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Manual, Recline, Rocker |
Stoneland Power Reclining Sofa
| Weight | 251 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 90 × 42 in |
| Color | Brown, Fossil |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 90″W x 41″D x 42″H |
Moose Mountain Framed Wall Art
Carynhurst Coffee Table with Lift Top
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 18.25 in |
| Color | White, White Wash Gray |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 52″W x 28″D x 18″H |



