Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Stoneland Reclining Sofa
| Weight | 233 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 90 × 42 in |
| Color | Brown, Fossil |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 90″W x 41″D x 42″H |
Brett 2255 Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Jayne Park Oversized Chair
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 51 × 42 in |
| Color | Brown, Pecan |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 51″W x 45″D x 42″H |
Box Spring by Mattress 1st
$230.95 – $460.95Price range: $230.95 through $460.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Owingsville Dining Chair
| Weight | 18.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 17.75 × 37.75 in |
| Color | Black/Brown, Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 22″D x 38″H |
Bolanbrook Table (Set of 3)
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 19.25 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light, Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 40″W x 40″D x 19″H |
Tallenger Counter Height Bar Stool
| Weight | 28.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 19 × 38.75 in |
| Color | Beige, Brown |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 19″W x 20″D x 39″H |
Sanginlane Chest of Drawers
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.31 × 31.73 × 53.94 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 32″W x 16″D x 54″H |
Alisdair Twin Sleigh Bed
| Weight | 64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 41.25 × 47.5 in |
| Color | Brown, Reddish Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 41.25″W x 84″D x 47.5″H |
Zecliner Model 2 Power Lift Rec with Power Headrest/Lumbar/Heat/Mass
| Dimensions | 42 × 40 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Heat, Massage, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |



