View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Trouper Power Rocking Recliner W/ Headrest & Lumbar-SABLE
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Adjustable Headrest, Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recliner |
Bernadate Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.63 × 15.63 × 33 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Resin |
| Shade | Light |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 16″W x 16″D x 33″H |
Jettner 5′ x 7′ Rug
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 83.5 × 60 × 0.25 in |
| Color | Brown, Grey, Multi, White |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 84″D x 0″H |
Feddinger Nightstand
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 28.88 × 29.88 in |
| Color | Brown, Medium Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 29″W x 18″D x 30″H |
Dri-Tec Mattress Protector – Full
242 MILAN LOVE SEAT 242-20-21 ESPRESSO
Radius – Florence Heron – Powered By Freemotion Power Cordless Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 38 × 41 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Florence Heron |
| Style | Contemporary |
| Collection | Radius |
| Features | Cordless, Glider, Leather, Power Recliner, Swivel |
Crestmeade Power Lift Recliner
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 42 in |
| Color | Brown, Espresso |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 40″D x 42″H |



